Agilitricki kursus teisipäeval, 14. juunil kell 17:00 (UUS ASUKOHT: PetCity Rannamõisa tee 8). Treener Krista Laanet

Tue 14 Jun, 17:00 - Tue 12 Jul, 18:00 (EEST)
PetCity, Rannamõisa tee 8, Tallinn  
Agilitricki kursus teisipäeval, 14. juunil kell 17:00 (UUS ASUKOHT: PetCity Rannamõisa tee 8). Treener Krista Laanet

Agilitrick on hobispordiala, kus on palju võimalusi liikumiseks erineva võimekusega koertel. Rada on välja töötatud just väikesekasvuliste koerte treenimiseks. Treeningrajal areneb nii koera kiirus, täpsus, julgus, püsivus, iseseisev mõtlemine kui ka koostöö omanikuga. Takistusi on võimalik läbida nii alt kui ka ülehüppena, mis arvestab koera vanust ja tema võimekust. Mitme raskusastmega tunnelid on rikastatud erinevate detailidega. Poomid ja A-takistused on samuti erineva laiuse, kõrguse ja kaldega. Et koerad enne rajale minemist keskenduksid, algab trenn nuputamismängu lahendamisega. Neid on erineva tasemega kokku mitukümmend ja igal korral saab koer uut mängu nuputada.

Trennidesse on oodatud väikest kasvu koerad, kellel on läbitud kutsikakool või probleemkäitumisega sülekoerte koolitus, vanusest olenemata. Koera turjakõrgus peab jääma alla 30 cm, kuna takistused on väikesed.

Treener Krista Laanet on koolitanud 12 aastat just väikesekasvulisi kutsikaid ja koeri, korraldanud sülekoertele mängutunde ning nõustanud probleemkäitumisega sülekoerte omanikke. Krista Laanet on raamatu “43 trikki koertele” autor, mille fotodel näitavad trikke ette tema koolitatud koerad.


Kokku on 5 treeningut, kursuse hind on 95 EUR.

Palun tasuda ettemaks 30 EUR nädal enne kursuse algust MTÜ Koeraspordiklubi Koerus arvele EE482200221037846744, selgitusse lisada “KL-AT-06-1 ja koera nimi".

Teavituskirja saamisel ja ettemaksu laekumisel olete koolitusele registreerunud. Saadame Teile tunni kohta täpsema info e-mailile paar päeva enne esimest tundi!

NB:

  • Ettemaks tagab koha koolitusel. Ettemaks palun tasuda 1 nädal enne kursuse algust. Ettemaks ei ole tagastatav.
  • Kursuse tasu palun tasuda esimeseks tunniks. Koolituse pooleli jätmisel koolitustasu ei ole tagastatav.
  • Juhul kui osaleja katkestab koolituse ning tasutud on üksnes ettemaks või ei ole ka seda tasutud, on osaleja kohustatud tasuma koolituse kogusumma.

Krista Laanet

Treener
PetCity, Rannamõisa tee 8, Tallinn
Categories