Probleemkäitumisega väikesekasvuliste koerte grupp Zoom platvormil, pühapäeval 11. juulil kell 20:00 Treener Krista Laanet

Sun 11 Jul, 20:00 - Sun 8 Aug, 20:45 (EEST)
Online  

Käsitletavad probleemid: Kuuletumine, märgistamine, agressiivsus, argus, rihmas tirimine, ülemäärane haukumine, üksindusahistus, stress, uus pereliige, laps ja koer, koer ja teised pere lemmikud, inimesele peale hüppamine, koera kummaline käitumine.

Esimeses trennis kuulab treener ära kõigi osalejate mure ja kaardistab järgmised koolitused vastavalt grupis olevate koerte probleemidele.

Igas trennis teeme koos vajaminevaid harjutusi.

Treener Krista Laanet on koolitanud 11 aastat just väikesekasvulisi koeri, korraldanud sülekoertele mängutunde ja nõustanud probleemkäitumisega sülekoerte omanikke. Krista Laanet on raamatu “43 trikki koertele” autor, mille fotodel näitavad trikke ette tema koolitatud koerad.

Paljudest probleemkäitumisega koertest saavad väga head trikikoerad. Positiivne suunamine, kannatlikkus ja väike kavalus viivad kiirelt sihile.

Koolituse kestus on 5 korda, üks treening kestab 45 minutit.

Koolituse hind on 50 EUR. Palun tasuda hiljemalt 6. juulil MTÜ Koeraspordiklubi Koerus arvele EE482200221037846744, selgitusse lisada “KL-ZP-06-1 ja koera nimi”.

Teavituskirja saamisel olete koolitusele registreerunud. Saadame Teile tunni kohta täpsema info e-mailile paar päeva enne esimest tundi!

NB: Suvise grupi toimumise ajad võivad veidi muutuda - treener lepib eelnevalt kokku kogu grupiga!

NB: Koolituse pooleli jätmisel koolitustasu ei tagastata. Juhul kui osaleja katkestab koolituse ning tasutud on üksnes ettemaks või ei ole ka seda tasutud, on osaleja kohustatud tasuma koolituse kogusumma.

Krista Laanet

Treener
Online
Categories