Koeramassaaži koolitus rahutule ja ärevale koerale (nii väikesele kui suurele) Zoomis, 11. juulil 18:00. Lektor Krista Laanet

Sun 11 Jul, 18:00 - 19:00 (EEST)
Online  
Praktiline koeramassaaži koolitus Zoom platvormil.
Koolitus toimub reaalajas. Koolitaja näeb, kuuleb ja nõustab osalejaid ning juhendab võtteid ja tehnikat oma koeral ette näidates. 

Selleks, et koeraomanik oskaks oma rahutut või probleemselt käituvat koera rahustada, kutsume sind koeramassaaži lühikoolitusele! Üheskoos teeme läbi spetsiaalselt rahutult või ärevalt käituvale koerale välja töötatud massaažitehnika. Selline koeramassaaži liik sobib kätt pelgavale, ebakindlale või stressis koerale, uude perre saabunud täiskasvanud koerale, traumaatilise sündmuse läbi elanud koerale või haigusest juba paranenud koerale. Eesmärk on koera usalduse saavutamine, lõdvestumine, närvisüsteemi rahustamine, helluse pakkumine ja seeläbi koeraga hea kontakti saavutamine.

Koolitust viib läbi Krista Laanet, kes on 11 aastat koolitanud koeri ja kutsikaid, õpetab koertele trikke, viib läbi agilitrick trenne, koolitab probleemkäitumisega sülekoeri ning korraldab koerte mängutunde ja muud huvitegevust. Zoom platvormil on treener ja koolitaja Krista koertele trenne ja muid koolitusi andnud eelmise aasta märtsist alates. Krista on kutseline massöör ja kuputerapeut (kutsetunnistuse nr 123039) ning koolitaja Kristel Krautmani Terviseakadeemias. Krista on lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli 2006. aastal ning õppinud lisaerialana koerte ja hobuste massaaži ning sagedamini esinevaid haigusi ja seisundeid. Viimased kolm aastat on Krista Laanet Kristel Krautmani Terviseakadeemia erinevate massaaži- ja teraapiakoolituste lektor. Krista teostab koertele ka operatsioonijärgset taastusvõimlemist ning massaaži ja kuputeraapiat.

Koerad naudivad massaaži väga, nii et seda võib koerale pakkuda sageli. 

Koolituse kestus on 60 minutit ning tasu 25 EUR.

Palun tasuda koolituse tasu 25 EUR hiljemalt 26. juunil MTÜ Koeraspordiklubi Koerus arvele EE482200221037846744, selgitusse lisada "KL-KM-06-1, enda nimi". Teavituskirja saamisel ja tasu laekumisel olete koolitusele registreerunud.

Saadame Teile koolituse lingi ja täpsema info e-mailile paar päeva enne koolitust!

Krista Laanet

Treener
Online
Categories