Online kutsikakool Google Meet platvormil, esmaspäeval 5. juulil kell 19:00. Treener Meril Tamm

Mon 5 Jul, 19:00 - Mon 16 Aug, 20:00 (EEST)
Online  

Online kutsikakooli on oodatud kutsikad alates teisest elukuust. Kui aga koer jõuab Sinu koju olles vanem ning koolitusel käsitletavad teemad pakuvad Sulle huvi, oled oodatud igas vanuses koeraga. Online trennis saab igaüks enda kodus just omas tempos kaasa teha.

Koolitusel käsitleme järgmisi teemasid:

 1. Kutsika arenguetapid
 2. Motiveerimine
 3. Mäng ja rahunemine
 4. Koera käsitlemine
 5. Sotsialiseerimine
 6. Kutsika energiataseme maandamine, trikid
 7. Kutsika üksiolek. Kodust lahkumine ja koju saabumine
 8. Rihmas ja vabalt jalutamine
 9. Hirm ja stress
 10. Kuidas õpetada käskluseid?
 11. Baaskäsklused: istu, lama, siia, kõrval, anna, vaba, ei
 12. Kuidas kinnitada õpitut?
 13. Loeng “Kutsika tervis” (lektor veterinaar dr Anu Poopuu)

Kursus sisaldab kuute 1h grupitrenni (Google Meet), ühte 2h terviseloengut (ZOOM) ning igale osalejale ka ühte 0.5h eratundi treeneriga (Google Meet). Eratunnid on mõeldud personaalsete küsimuste ning murede lahendamiseks ning eratunni aeg leitakse ühisel kokkuleppel treeneri ja õpilase vahel.

Kursusel osalejatele luuakse ka ühine chatt koos treeneriga (Facebook platvormil), millega liitumine on vabatahtlik ning mis on avatud terve kursuse vältel ning on mõeldud treenerilt küsimuste küsimiseks.

Online tunni ABC:

 1. Online kutsikakooli tunnis on parim osaleda sülearvutiga – tunni üks osa on teooria, kus treener jagab enda arvutiekraani vaadet (share screen), et esitleda teooriamaterjale ning seda on sülearvutist parem näha kui telefonist. Tunni teine osa on praktilised harjutused, kus treener soovib näha, kuidas te harjutusi sooritate ning selleks on lihtne asetada sülearvuti toolile ning suunata ekraan allapoole, koera suunas.
 2. Enne igat online tundi saadetakse teile tunni link, millega palun liitu kindlasti vähemalt 5 minutit enne tunni algust, et testida heli ning internetiühendust. Palun ole kaastrenniliste suhtes austav, et mitte napsata tunni aega enda tehniliste küsimuste lahendamiseks. Üksteise kuulmine ja nägemine on kõige alus.
 3. Palun hoia end hääletul (mute), et kõik saaksid treenerit kuulda. Tunni praktilises osas palub treener teil ükshaaval end häälele (unmute) panna.
 4. Selleks, et kodus ohutult treenida, palun leia tunni praktiliste harjutuste jaoks vaip/matt (mida suurem, seda parem) selleks, et kutsikas ei libiseks.
 5. Tunnis kanna mugavat riietust (viigipüksid või seelik pole parim valik), sest teeme kutsikaga põrandal harjutusi.
 6. Palun ära väsita koera trennipäeval – magavat koera on keerukas treenida :)
 7. Palun ära anna kutsikale süüa ca 5 tundi enne tundi– toidust huvituva koeraga on parem trenni teha :)
 8. Google Meet tundides osalemiseks piisab vaid tunni lingile klikkamisest. Rohkem polegi vaja midagi teha!

Koolituse hind on 90 EUR. Palun tasuda hiljemalt 1. juulil MTÜ Koeraspordiklubi Koerus arvele EE482200221037846744, selgitusse lisada “MT-GKUE-07-1 ja koera nimi”. Teavituskirja saamisel olete koolitusele registreerunud. Saadame Teile tunni kohta täpsema info e-mailile paar päeva enne esimest tundi!

NB! Koolituse pooleli jätmisel koolitustasu ei tagastata. Juhul kui osaleja katkestab koolituse on ta kohustatud tasuma koolituse kogusumma.

Meril Tamm

treener
Online
Categories